Anatolia Montenegro Doo

Hakkımızda;

Anatolia Montenegro Doo, global ölçekte tanınmış, alanında uzman çözüm ortaklarımız ile birlikte yatırımı hedefleyen, özel sektör, şahıs ve resmi kurumlar ile yatırımcılar arasındaki işbirliğinin kurulması ve ilişkilerin geliştirilmesi süreçlerini yönetmektedir.

Anatolia Montenegro Doo, yatırım yapılması planlanan bölge özelinde, salt gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra bir projenin arsa tedariğinden anahtar teslimine kadar olan tüm süreçlerini de kapsayabilecek şekilde, yatırımın en etkin ve en verimli kullanımını yönlendirmeyi amaçlamaktadır.

Anatolia Montenegro Doo, en yüksek kalite ve standartları kendine ilke edinen, sektörel anlamda en güncel sistemleri kullanarak çalışan, konusunda tecrübeli profesyoneller tarafından yönetilmektedir. Çözüm odaklı ve analitik yaklaşımları, ilgili yatırım bölgelerindeki mevzuat ve yerel kaynaklara olan hakimiyeti, potansiyel getirilerin maksimize edilmesinde fark yaratmaktadır.

MİSYONUMUZ

Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz tüm ülkelerde yatırımlara değer katacak çözümler üreterek gelişimin artmasına katkıda bulunmak.

Karadağ, Türkiye ve A.B.D.’nin belirli bölgeleri öncelikli olmak üzere yürütülen gayrimenkul faaliyetlerini yatırımcılar açısından benzersiz fırsatlara dönüştürmeye odaklanmak.

Mülk edinildikten veya geliştirildikten sonra, kalite standartlarını yükseltmek, en yüksek işletme verimliliğini elde etmek ve nihayetinde maksimum kâr performansını gerçekleştirmek için gerekli ek hizmetleri, becerileri ve sistemleri sağlamak.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen saygın gayrimenkul geliştiricileri arasında yer almak.

KURUMSAL GALERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Adres:
    Crna Gora, Podgorica, City Kvart, Cetinjski put bb, Lamela 5-17
    Podgorica Montenegro
  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00 Cumartesi, Pazar: Kapalı